(+420) 775 360 463 (ČR)     (+20) 109 550 5403 (Egypt)

Pronájem apartmánů

Pronájem apartmánů Florenza Khamsin Beach Resort Hurghada


LOKALITA - Arabia – velký luxusní resort s vlastní pláží a to přímo v blízkém centru Hurghady, vzdálen 5 minut jízdy do centra Daharu a Sakkaly, 15 minut od letiště, přesně jej nalezneme mezi hotely sítě AZUR (Bel Air, Arabia, Arabella) a hotelem Sunny Days El Palacio.

 

Plně vybavené apartmány pro dovolenou i běžný život, s vlastním sociálním zařízením a sprchou, výhled na bazén, moře nebo ulici, s balkónem nebo v přízemí se zahrádkou, z které je přímý přístup do bazénové části.


Apartmány k pronájmu: 1 + KK (max. 3 osoby)
 

7 nocí 130 až 150 EURO dle velikosti
10 nocí 150 až 180 EURO dle velikosti
14 nocí 190 až 230 EURO dle velikosti
30 nocí 220 až 260 EURO dle velikosti


Více jak 3 měsíce individuální nastavení ceny.
Platby možné přijmout v USD nebo CZ. Přepočet aktuálně dle kurzu.


V ceně je plně vybavený apartmán s vlastním sociálním zařízením, sprchou a balkónem, případně zahrádkou v přízemí. V ceně je závěrečný úklid. Extra úklid v průběhu pobytu je s poplatkem 2 Euro na apartmán. Hosté apartmánu mohou využívat bazén, lehátka a slunečníky. Bazénový bar není součástí platby. Stejně tak si hosté musí sami zajistit stravu, naproti hotelu je supermarket, přímo u hotelu, nebo v docházkové vzdálenosti restaurace a bary. Možné taky dovoz jídla jak z místních, tak známých restaurací jako například KFC.

Ceny v místních restauracích a obchodech jsou velmi nízké. Příklad cen v obchodu: 2 litry Pepsi 13 Kč, nanuk 10 Kč, salám 100g 12 Kč,  v restauracích pivo 25 - 50 Kč, hamburger + hranolky 50 Kč, špagety se sýrem a masem 50 Kč, pizza 50–70 Kč.

Je možné využít zdarma pláž hotelu, která je zatím přírodní. Cca 200 metrů od hotelu je také veřejná pláž s lehátky a bary a veškerým vybavením, cena na osobu 20 Kč. Případně využít jiné veřejné pláže.

Nutné taky počítat náklady na letenky (více sekce
Letenky), připočítat cenu za odvoz z/na letiště (více sekce Služby turistům).
Druhá část, tzn. hotel a pláž, by měla být dokončena v první polovině roku 2020, následně půjde tento resort využívat i s možností all-inclusive dovolené, jen bez marže pro cestovku, leteckou společnost, delegáty atd. Bude včas upřesněno.

Na přání klienta můžeme pomoci s výběrem a pronájmem jiného resortu, domu, bytu v Hurghadě.