(+420) 775 360 463 (ČR)     (+20) 109 550 5403 (Egypt)

Prodej apartmánu

Prodej apartmánu Florenza Khamsin Beach Resort Hurghada + SCANDIC Resort

Nabízíme také přímý prodej apartmánu v tomto luxusním resortu, který po úplném dokončení bude pýchou centra Hurghady, modernější a novější resort v blízkosti centra není a nebude, veškeré parcely jsou obsazeny, a tak je možné stavět jen dále. Vybudování takto rozlehlého komplexu ovšem trvá roky.

 

LOKALITA - Arabia – velký luxusní resort s vlastní pláží a to přímo v blízkém centru Hurghady, vzdálen 5 minut jízdy do centra Daharu a Sakkaly, 15 minut od letiště, přesně jej nalezneme mezi hotely sítě AZUR (Bel Air, Arabia, Arabella) a hotelem Sunny Days El Palacio.

 

POPIS RESORTU: Resort stojí na vlastním pozemku a skládá se ze dvou částí, druhá část přímo u moře je nyní nově pod názvem SCANDIC Resort. První část je 6 podlažní budova se střešními apartmány, kde je celkem 1250 luxusním apartmánů a nebytové prostory v přízemí k pronájmu obchodů. Dále zde najdeme tři bazény. Dokončená část. 

Druhou částí s názvem SCANDIC Resort je hotel s bazénem a vlastní pláží, tato část je oddělena silnicí a je přímo u moře, předpokládané dokončení první polovina roku 2023.

 

SLUŽBY A VYBAVENÍ RESORTU:  vlastní pláž, 4 bazény, zahrady, 24 hodinová ostraha, jídelny, kavárny, lékařské centrum, fitness centrum, Spa centrum, dětský klub, bazénový a plážový bar, WI-FI atd.

 


CENY APARTMÁNŮ:
V současné době se ceny apartmánů pohybují od 330 do 400 EURO za  m2. Apartmány jsou od 50 m2 do 150 m2. Opět s výhledem na bazén, ulici nebo nejlukrativnější přímý výhled na moře. Aktuální cena platná k polovině roku 2017 se postupem stavebních prací na hotelu zvyšuje. Po dokončení celého komplexu v první polovině roku 2018 bude cena mnohem vyšší, nabízíme tak skvělou možnost investice, kdy je samozřejmě možné apartmán i následně pronajímat, nebo případně se ziskem prodat. 
Apartmány jsou předávány kompletně dokončeny, v ceně je umyvadlo, záchod, sprcha, keramická dlažba. Přívod internetu, elektřiny, vody. Na Vás je vybavení apartmánu, se vším můžeme pomoci (více sekce
Služby turistům).


ZPŮSOB PLATBY:

  1. 10 % při rezervaci, 80 % při podpisu smlouvy, 10 % při předání apartmánu (možná obchodní sleva)
  2. Splátky, standardně do dvou let - bezúročně, rozdělení po dohodě s developerem stavby.


Na přání klienta můžeme pomoci s výběrem a koupí jiného resortu, domu, bytu v Hurghadě.