(+420) 775 360 463 (ČR)     (+20) 109 550 5403 (Egypt)

O nás

O nás

Známe se spolu od roku 2013, kdy já, neznalý Evropan, si letěl koupit chatu do Hurghady, leč jazykově nepříliš vybaven bylo pro mě vyjednávání s místními pracovníky, úřady velmi složité. Právě zde mi výrazně pomohl můj egyptský kamarád, který však má oficiální průkaz delegáta/průvodce a může tak prakticky všude (do hotelů, památek a všude jinde, kam se běžný Egypťan bez tohoto průkazu nedostane). Byl mi k dispozici na zavolání prakticky kdykoliv, domluvil řadu výhod, kterých bych já, jako Evropan, nikdy nedosáhl, i kdybych uměl všechny světové jazyky. Pomohl s vybavením apartmánu, odvezl kamkoliv, ukázal město, vzal na výlet na moře i za památkami, v podstatě vše, co jsem si přál. Nakonec se nám zdálo dobré poskytnout tuto pomoc i dalším lidem, kteří by měli třeba podobnou touhu jako jsem měl já, a to poznat to v Egyptě trochu z jiné strany. I proto vznikl tento web.

Nabízíme proto hlavně FAKULTATIVNÍ VÝLETY, pokud na našich stránkách Váš vysněný výlet nenajdete, nebojte se nám napsat, jsem přesvědčen, že to pro Vás zvládneme a to za pomoci česky mluvících průvodců, ale s originálním a přesným výkladem, dle nádherné histrorie Egypta. Snažíme se také o to, aby naše CENA byla ojedinělá a co nejnižší, určitě jsou naše ceny o mnoho levnější, než ceny přímo a cestovní kanceláře, nebojte se nás oslovit a získat zkušenost.

Dále Vám nabídneme možnost ubytování, jak v soukromí, tak v hotelech, i tady napište své požadavky a najdeme pro Vás tu nejlepší a nejlevnější možnost. 

V našich možnostech je zajištění transferu, letenek, či jakékoliv další pomoci turistům.  

Platby, rezervace

Na Vás je, jakým způsobem si vše přejete řešit. Vyberte si naši službu z pohodlí domova, nebo případně až na místě. Pošlete platbu na český účet, nebo plaťte až přímo na místě průvodci, další možnost je taky přes elektronickou peněženku Skrill. Řešte s námi cokoliv po e-mailu, telefonu z ČR nebo až v Egyptě. Budeme dělat vše proto, aby každý Váš dotaz byl zodpovězen. Doporučujeme však řešit Vaše požadavky co možná nejdříve, abychom byli schopni zajistit prvotřídní přístup každému klientovi.

Reklamace

Reklamovat by měl klient včas, a to bez zbytečného odkladu, nejlépe osobně ihned při konání Vámi zaplacené akce tak, aby mohlo dojít ihned k nápravě. V případě delší prodlevy, nejpozději 30 dní po plánované akci, a to písemně na e-mail. 

Storno podmínky

Pokud naše služby zrušíte nejpozději 12 hodin před plánovanou akcí, je storno bez poplatku. V opačném případě účtujeme 10 % z ceny, jako vzniklé náklady na provedení akce. V individuálních případech je možné od storno poplatku odstoupit zcela.

Budeme se snažit zprostředkovat Vám téměř „cokoliv“, co si budete přát a splnit tak Vaše přání.

Začínáme

Stačí pár jednoduchých kroků

  • 1Vyberte si výlet
  • 2Odešlete poptávku
  • 3Vyčkejte na kontakt
  • 4Využijte naše služby turistům
  • 5Užijte si výlet
Výlety